4 года расширяем горизонты вместе с вами!

International digital journal N 1

Thursday, January 23, 2025

Фотосессiя вперше або як до неї приготуватись

Смотрите также

Наши партнеры
Реклама

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Фотосесія – це прояв любові до себе і можливість поглянути на себе абсолютно іншими очима. Почну саме з цього. І фотосесія – абсолютно для кожного, для цього не потрібно бути знаменитістю чи блогером, ви можете потішити себе чи своїх рідних у будь-який момент, навіть не обов`язково чекати особливої події чи свята.

Я дивилась на професійні світлини і хотілось собі такі, але в голові виникало безліч питань і заперечень:

  • Це певно тільки для знаменитостей або блогерів.
  • Це дорого коштує.
  • Навіщо мені в повсякденному житті професійні фото?
  • Я не фотогенічна, не вмію позувати, я не модель.
  • Як підготуватись?

    І ще безліч інших.

Якщо вам знайомі ці питання, то ця стаття саме для вас.

Рисунок8
Фото з Instagram

Тепер кожного разу при перегляді професійних фото я дивлюсь на себе абсолютно іншими очима, деколи навіть не вірю, що це я. Це особливий вид прояву любові до себе, тотальна насолода! А скільки компліментів я отримую щоразу – просто не злічити, самооцінка летить вверх, і це прекрасно.

Але, щоб вийшов результат, що вас потішить, і процес, що принесе задоволення, необхідно трішки підготуватись і знати декілька важливих нюансів.

  • Знайдіть фотографа до душі

    Найлегше зараз це можна зробити за допомогою інстаграм. Або запитайте знайомих, хто робив фото, що вам сподобались. Важливо, щоб фотограф був вам приємний, як людина, а не просто вам подобались його (її) фото, бо робота з фотографом – довгий і кропіткий процес. Вам має бути комфортно з цією людиною. В ідеалі – підпишіться на нього (неї) і поспостерігайте за ним (нею) певний час.
  • Оберіть разом з фотографом де і як ви хочете проводити фотосет

    Зазвичай є два варіанти – студія або вулична зйомка, тут вже вибір на ваш смак.
  • Продумайте образ, який буде доречний атмосфері і вашому настрою

    Якщо це зйомка на вулиці, то і відповідний погоді. Головне, щоб ви почували себе впевнено i вільно, нічого не сковувало ваших рухів. Підготуйте одяг заздалегідь, щоб він був ідеально чистим і вигладженим, адже на фото видно найдрібніші деталі.
  • Підберіть відповідну зачіску та макіяж, що вам до душі

    Ідеальним варіантом буде зробити її в салоні, якщо є таке бажання та можливість. Але підготувати образ до фотосесії вдома цілком можливо.

Якщо ви обрали самостійну підготовку, то я хочу дати декілька порад і вiдкрити деякi секрети, якими сама користуюсь щоразу при підготовці до фотосесії, адже тут є свої важливі нюанси, що трохи відмінні від повсякденних зборів прикрашати цей світ.

Розпочнемо з волосся. Обов`язково має бути свіжа укладка. Скажу відразу, що перед фотосесією не варто проводити експерименти, змінювати колір волосся чи пробувати дуже нові укладки, хіба тільки ви спробуєте зробити її попередньо і результат вам сподобається.

Рисунок9
Фото з Instagram

Хочу порекомендувати вам дуже просту і ефектну укладку, що мені порадила мій стиліст і автор статей нашого журналу Анна Кальяча:

  1. Обов’язково добре вимити волосся шампунем двічі.
  2. Не використовувати маску/бальзам/олійку (знаю, що все це полегшує розчісування і є обов’язковим кроком в догляді за волоссям, але щоб зачіска добре трималася, ми ці кроки пропускаємо).
  3. Нанести на підсушене рушником волоссям пінку і висушити феном.
  4. Перед використанням плойки чи утюжка нанести термозахист на довжину і пудру для об’єму (або сухий шампунь) в корені волосся. 
  5. Після накрутки збризнути все лаком і тільки через 3-5 хвилин (щоб волосся охололо і просохло від лаку), приступати до вкладання щіткою чи руками.
Рисунок10
Фото з Instagram

Підготовка тіла. Особливо важливо, якщо це не зимова фотосесія на вулиці і в кадрі будуть відкриті якість частини тіла (руки, ноги, декольте тощо).

Зробіть скраб для тіла і нанесіть лосьйон (маленьким секретиком гарних ніг на фото є нанесення олійки для тіла/шимера або навіть просто олійки для засмаги).

Топ-5 советов, чтобы выглядеть дорого

Макіяж. Спочатку розберемо варіант відвідування візажиста, а далі розкажу про самостійне виконання і важливі нюанси.

Я дуже рідко роблю макіяж в когось, адже вмію сама. Тому дуже прискіпливо обираю візажиста.

Рисунок11
Фото з Instagram

Яка має бути підготовка до відвідування візажиста? Так, дівчата, до візажиста також треба готуватися, щоб:

  • макіяж був максимально рівномірний;
  • макіяж тримався довго;
  • уникнути алергії чи іншої реакції шкіри на нові косметичні продукти;
  • ваше обличчя гарно виглядало на фото та відео і звісно вживу.

Потрібно зробити наступне: в вечір перед макіяжем зробіть скраб чи пілінг (саме на ніч, це важливо, зранку цього робити категорично не можна!). Напередодні події не експериментуйте і НЕ наносьте нічого нового на шкіру! Ви ж не хочете зіпсувати собі важливу подію якоюсь несподіваною реакцією шкіри?

Зранку перед відвідуванням візажиста проведіть звичайний ритуал – очистіть засобом для вмивання, тонік, крем, крем під очі – і все! Тональною основою бажано не покривати перед візажем, оскільки спеціаліст точно буде її змивати. Зазвичай змивають в тих експрес умовах міцелярною водою, але без води та очищення тональний крем повністю не змиється і швидше за все макіяж ляже не рівномірно.
Якщо зранку не відразу потрібно вибігати на вулицю, а є хоча б двi години до виходу, можете зробити зволожуючу маску (у порядку: засіб для вмивання, маска, тонік, крем, крем під очі).

Рисунок12
Фото з Instagram

Вищипайте підбровний простір. Над формою мудрити не потрібно, особливо якщо ви не спеціаліст у цій сфері. Просто щоб було акуратно.

Ну і звісно потрібно обрати крутого спеціаліста, щоб бути впевненою в результаті, адже не хочеться заплатити гроші і бути розчарованою, так?

Рисунок13
Фото з Instagram

Варіант домашнього макіяжу. Він повинен бути, якщо ви зовсім противник макіяжу, то хоча б мінімум – тон, туш, бровки і пудра. Це потрібно для камери, вона бачить нас дещо інакше.

Секретами практично професійного макіяжу вдома я також хочу поділитись сьогодні, ці секрети я збирала роками і спробувала на практиці неодноразово, адже практично на всі виступи і фотосесії виконую його самостійно.

Отже, як зробити ідеальний макіяж?

Деяка схема дещо схожа з підготовкою до професійного макіяжу. Тобто проведiть пiдготовку, як ії описано вище.

Праймер і основа під тіні забезпечить вам 100% стійкість, рівномірне нанесення і свіжий вид макіяжу протягом тривалого часу.

Тон обирайте за типом вашої шкіри: якщо комбінована/жирна – беріть матуючу, якщо суха – то зволожуючу. Для макіяжу на фотосесію рекомендую використовувати плотніші тональні основи, а не СС чи ВВ креми. Інтенсивність можна також підсилити, нанести у два шари, адже камера «з`їдає» 50% макіяжу, тому тут можете трохи перебільшити, на відміну від повсякденного мейку.

Для висвітлення зони під очима використовуйте консилер на тон світліший від вашого тонального крему.

Далі важливо використовувати пудру, при чому рекомендую розсипчасту, як для повсякденного, так і для студійного макіяжів, адже вона не виглядає як маска на обличчі, її легше наносити і важко перебільшити. Протягом фотосесії час від часу припудрюйте обличчя.

Важливо зробити легкий скульптуринг лиця. Тут вже продукт на ваш вибір – сухий чи вологий. Підкреслюємо скули, підборіддя, крильця носика і лінію росту волосся.

Висвітлюємо хайлайтером зону вилиць, кінчик носика, галочку над губою, під бровою та в кутику ока – так ми зробимо вигляд свіжим і сяючим.

Якщо ви не працюєте з тінями і не знаєте, з якої сторони до них приступити, не мучте себе, просто візьміть коричневий чи чорний олівець для очей і легенько, по лінії росту вій, підведіть легку лінію для виразності погляду.

Брови оформіть так, як робите це зазвичай, щоб образ був повноцінним.

Завершіть все легкими рум`янами природних відтінків на зону щічок і припудріть все, щоб закріпити макіяж.

Туш і помада на ваш вибір завершать образ.

Рисунок14
Фото з Instagram

І наприкінці хочу сказати, що найголовнішім на фотосесії є ваш хороший настрій і розслабленість, кайфування від процесу  і себе. Прислухайтесь до фотографа, він підкаже, як стати, дивитись чи сісти, адже він професіонал і бачить вас в кадрі якнайкраще. Головне – не сковуйте рухи і насолоджуйтесь!

Уляна Степаненко
Coffee Time journal | + posts

Розробник Coffee time journal, амбасадор CTJ в Україні, журналіст "Міжнародної асоціації журналістів в Україні та ЄС", інтерв`юер, вокаліст, мікроблогер, засновник Громадської організації, громадський діяч.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

РЕКЛАМА НА САЙТЕ: [email protected]

Вы строите личный бренд и мечтаете, чтобы о вашем продукте узнали? Наша команда готова помочь с разработкой идеи и воплощением проекта в реальность. Напишите нам!